Kadromuz

Av. İlyas Çelik

1971 yılında Rize-Çayeli’nde doğmuştur. İlkokulu Çayeli/Derecik Köyü’nde bitirdikten sonra 1982 yılında Rize/ Güneysu İmam Hatip Lisesi’ne girmiş,1989 yılında mezun olduktan sonra 1990 yılında Üniversite sınavına girmiş ve İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanıp 1994 yılında mezun olmuştur. 1998 yılında Ümraniye’de kendine ait Çelik Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. O tarihten itibaren aynı yerde serbest avukat olarak çalışmaktadır. Değişik sivil toplum örgütlerinde ve de siyasi partilerde aktif olarak görev yapmakta olup halihazırda hem Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi ve Meclis 1.Başkan Vekili hem de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliği görevini ifa etmektedir. Dönem dönem aktif olarak sportif faaliyetlerin içinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babası olup Arapça ve İngilizce bilmektedir.

Av. Derya Ur

1985 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğretimi Maltepe-Altayçeşme İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra lise eğitimimi Bostancı-Hayrullah Kefoğlu Lisesi’nde tamamlayıp, 2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimime başladım. 2007 yılında hukuk fakültesini başarı ile bitirerek, bir senelik zorunlu avukatlık stajını tamamlayıp 2008 yılı eylül ayında avukatlık ruhsatımı aldım. 2008 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine başlamış olup, ‘’Kredi Kartı Sistemindeki Hukuki İlişkiler ve Kredi Kartının Hukuka Aykırı Kullanımı’’ konulu yüksek lisans tez çalışmamın jüri üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edilmesi üzerine 2011 yılında yüksek lisans eğitimimi başarı ile tamamladım tezim üzerinde çalışmaktayım Halen Külünk Hukuk Bürosu’nda avukat olarak mesleğime devam etmekteyim.

Stj.Av.Kübra Nur Şahin

1989 yılında İstanbul-Üsküdar da doğdum. İlköğretimi Kazım Karabekir İlköğretim Okulunda lise Bilgiçağı Lisesinde okudum. 2013 yılında Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 2013 Temmuz ayından beri İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık stajımı yapmaktayım.

Stj.Av.Alperen Gökhan